29.60

O produkcie

Ta książka to właściwie autobiografia Donalda J. Trumpa, w której przekonuje on ludzi, dlaczego powinien zostać wybrany na 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych. To pierwsza tego rodzaju praca, a ponieważ na temat kandydatury Donalda Trumpa roi się w mediach od niedopowiedzeń, zmyśleń i zwyczajnych kłamstw jest to książka ważna. Jeśli nawet Donald Trump nie zostanie wybrany na prezydenta USA, jego kampania i program wyborczy pozostaną głęboko w świadomości Amerykanów i bez względu na wynik wyborów trzeba je będzie brać pod uwagę.
Dla nas, Polaków, zwycięstwo Donalda Trumpa to nadzieja na to, że podobnie jak w czasach prezydentury Ronalda Reagana powróci szansa wydobycia świata z toczących go chorób czerwonych oczu: socjalizmu, keynesizmu i interwencjonizmu. Oznacza to w praktyce powrót do wolności, do rozwoju gospodarczego i odejście od retoryki i działań militarnych i wojennych.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Donald Trump Prezydent Biznesmen
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788364599439
Kod EAN
Kod EAN: 9788364599439
Rok wydania
Rok wydania: 2016
Język
Język: polski
Format
Format: 15.0x21.5cm
Ilość stron
Ilość stron: 236
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje

avatar
Zmień
Twoja ocena produktu
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!