Loading
27.52

O produkcie

PrzEKONaj się cO decyduje zaMIAst Ciebie. Codzienne absurdy okiem profesora ekonomii z Uniwersytetu Cornella i jego studentów.
Dlaczego mleko sprzedawane jest w sześciennych opakowaniach, a coca-cola w cylindrycznych? Co sprawia, że czarne laptopy Apple są droższe niż białe, a modelki zarabiają o wiele więcej niż modele? Czemu służą zamki w drzwiach sklepów czynnych przez całą dobę? Dlaczego guziki w ubraniach męskich są po prawej, a w kobiecych po lewej stronie?
Życie pełne jest zagadek, nie zawsze przez nas uświadamianych. Znany profesor ekonomii prestiżowego amerykańskiego uniwersytetu oraz jego studenci udowadniają, że wystarczy znać tylko kilka prawideł ekonomicznych, aby zrozumieć setki absurdów, z którymi stykamy się na co dzień. Oto najlepszy kurs ekonomii dla żółtodziobów. Na wesoło i z biglem!
Robert H. Frank profesor ekonomii na Cornell University. Felietonista The New York Times. Autor wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Dlaczego piloci kamikadze zakładali hełmy?
Oryginalny tytuł
Oryginalny tytuł: The Economic Naturalist: Why Economics Explains Almost Everything
Oprawa
Oprawa: Miękka
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788308068953
Kod EAN
Kod EAN: 9788308068953
Wydanie
Wydanie: 2
Rok wydania
Rok wydania: 2019
Język
Język: polski
Format
Format: 12.3x19.7cm
Ilość stron
Ilość stron: 292
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje