Loading
43.85

CHILLI ZET -NASTAW SIĘ NA CHILL OUT VOL.19 - Różni Wykonawcy (Płyta CD)

O produkcie

19 część składanki "Nastaw się na Chillout" już jest! To szczególne, jubileuszowe wydanie z okazji 10. urodzin stacji Chillizet.
Wydawnictwo zawiera 2 płyty - pierwsza z nich to kompilacja tak zwanych "Greatest Hits" - dobrze już znanych utworów, które wybrzmiewają na radiowej playliście od lat. Druga zaś to polscy artyści, którzy wzięli udział w plebiscycie na chilloutowy utwór roku.
Na pierwszej płycie możemy znaleźć klasyki chilloutu takie "Twisted Cupid" grupy Slow Train Soul, czy "CYE" autorstwa Smolika - artysty przez lata związanego z Chillizet. Z drugiej jednak strony, na CD1 nie zabraknie także nowoczesnych produkcji - tak jak ta od Mura Masy, młodego producenta, którego singiel "Love For That" nagrany wspólnie z Shurą, w roku swojej premiery zrobił spory szum na światowej scenie muzyki alternatywno - elektronicznej. Na "Nastaw się na Chillout 19" wśród odkryć ostatnich lat znaleźli się również Rhye i jego "3 Days", czy "Best Friends" Little Dragon. Płyta numer dwa, to zbiór utworów polskiej reprezentacji muzyki alternatywnej, wśród których znaleźli się uczestnicy Plebiscytu na Chilloutowy Utwór Roku 2018, organizowanego przez Chillizet. Znajdziemy na niej między innymi propozycje dobrze znanych artystów takich jak Natalia Kukulska i Marek Napiórkowski "Szukaj w Snach", romantyczny utwór Tomka Makowieckiego "Najdłuższe Pocałunki w Polsce", czy też zespół KAMP! z zwiewną, elektroniczną kompozycją "Don't Clap Hands". Od lat na składankach Chillizet pojawiali się także debiutanci. Nie zabrakło ich również na "Nastaw się na Chillout 19", a wśród nich znalazł się między innymi projekt Blauka, tworzony przez Georginę Tarasiuk i Piotra Lewańczyka, zespół New People, którego utwór "Rain Talk" brzmieniowo zbliżony jest do amerykańskiego soft-rocka rodem z lat 70-tych, czy Kasia Tontor, młoda autorka tekstów i piosenkarka z Poznania, zainspirowana R&B i neo - soulem.
"Nastaw się na Chillout vol. 19" to szczególne wydanie składanki, na której klasyka światowego chilloutu przeplata się z polską muzyką alternatywną w najlepszym wydaniu.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: CHILLI ZET -NASTAW SIĘ NA CHILL OUT VOL.19
Kod EAN
Kod EAN: 0600753862254
Rok wydania
Rok wydania: 2018
Ilość elementów
Ilość elementów: 2
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje