Loading

Harry Potter powraca w najnowszej książce Joanne K. Rowling "Harry Potter i Przeklęte Dziecko. Część pierwsza i druga". To już ósma książka o naszym bohaterze z dzieciństwa.
"Harry Potter i Przeklęte Dziecko", to West Endowa sztuka napisana na podstawie przygód Harrego Pottera. Już w październiku ukaże się nakładem wydawnictwa Media Rodzina pierwsze wydanie scenariusza. Co odkryjemy w książce? Trudno znaleźć na ten temat informację.
Od czasów "Insygniów Śmierci" Harry Potter jest 19 lat starszy. Nie miał on nigdy łatwego życia, teraz nic się nie zmieniło - jest mocno przepracowanym urzędnikiem w Ministerstwie Magii i głową rodziny a także ojcem trójki dzieci. Do Harrego cały czas powracają przerażające widma przeszłości, a co więcej okazuje się że jego najmłodszy syn Albus, musi zmierzyć się z rodzinnym dziedzictwem. Nie mając wyboru musi stawić czoła przeciwnościom i walczyć. Ciemność nadchodzi czasem z zupełnie nieznanej strony - ale ojciec i syn będą musieli stawić czoła tej niewygodnej prawdzie i walczyć o lepszą przyszłość, która w pewnym momencie zaczęła niebezpiecznie przypominać przeszłość Harrego. Co więcej? Nie mogę doczekać się aż będziemy mogli to razem odkryć.