Loading
85.75
1

O produkcie

Kolejny tom zakrojonych na ogromną skalę działań agentów Biura Badań Paranormalnych i Obrony, którzy chronią ludzkość przed wrogami nie z tego świata.
BBPO wciąż broni Ziemi przed apokaliptycznymi monstrami Ogdru Hem. Walki toczą się od Japonii po Amerykę. Kate Corrigan zostaje opętana. Profesor O'Donnell okazuje się przydatny nie tylko w archiwum, ale też w bezpośrednim starciu z potworami. Johann prowadzi agentów na krwawe wyprawy po spustoszonych ziemiach. Howards odkrywa kolejne sekrety swej hiperborejskiej przeszłości. Pojawiają się również nowe pierwszoplanowe postaci wśród pracowników BBPO. Agentka terenowa Ashley Strode pomaga wiekowemu egzorcyście wygnać demona, dzięki czemu poznaje tajemne rytuały i zyskuje moc przechodzenia do świata duchowego. Wiedza ta przyda się jej w dalszej walce z piekielnymi istotami. Zobaczymy też pierwszą odważną akcję nastoletniego Hellboya!
Twórcą pomysłu serii i jej współscenarzystą jest Mike Mignola, autor cyklu 'Hellboy". John Arcudi od lat jest głównym scenarzystą "BBPO". Rysunki są dziełem kilku autorów, m.in. Laurence'a Campbella, grafika znanego z takich komiksów jak "Punisher" czy "Mroczna wieża".

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: BBPO Piekło na Ziemi Tom 4
Oryginalny tytuł
Oryginalny tytuł: B.P.R.D. Hell on Earth vol. 4
Oprawa
Oprawa: Twarda
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788328141162
Kod EAN
Kod EAN: 9788328141162
Wydanie
Wydanie: 1
Rok wydania
Rok wydania: 2020
Język
Język: polski
Seria wydawnicza
Seria wydawnicza: Bbpo
Format
Format: 17.0x26.0cm
Ilość stron
Ilość stron: 420
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje