Loading
7.49

O produkcie

Poradnik do gry Batman: The Enemy Within to ilustrowany opis przejścia wszystkich epizodów popularnej gry ze studia Telltale Games. Spis wszystkich dialogów wraz z tłumaczeniem pomoże poznać konsekwencje podejmowanych wyborów i rozwiązać każdą zagadkę. Poradnik do gry Batman: The Enemy Within to zestawienie wszystkich epizodów wydanych przez znane wszystkim studio Telltale Games. Każda część poradnika zawiera bogato ilustrowany opis przejścia wraz z potencjalnymi różnicami wynikającymi z podejmowania ważnych wyborów w tej produkcji. W każdym rozdziale danej części poradnika znajdziesz przede wszystkim spis dialogów, które zawarte są w grze wraz z tłumaczeniem ich na język polski. Nie zabrakło tu także rozwiązania potencjalnych zagadek logicznych, które pomogą ci bez przeszkód popchnąć fabułę do przodu. Zwieńczeniem omawianego zestawu poradników są osobne działy zawierające dokładny opis ważnych wyborów. W rozdziałach tych znajdziesz szczegółowe omówienie ich konsekwencji oraz ewentualnych różnic między nimi. Drugi sezon gry Batman: The Telltale Series z 2016 roku. W przygodówce studia Telltale Games (twórcy m.in. The Walking Dead: A Telltale Games Series i The Wolf Among Us: A Telltale Games Series) poznajemy dalsze losy pogrążającego się w mroku Bruce'a Wayne'a oraz jego bohaterskiego alter ego Batmana. Tym razem Człowiek-Nietoperz musi stawić czoła Jokerowi, Człowiekowi-Zagadce (The Riddler) oraz bezwzględnemu agentowi federalnemu, który pojawił się w mieście Gotham. Podczas rozgrywki eksplorujemy niewielkie lokacje, rozmawiamy z napotkanymi postaciami, bierzemy udział w sekwencjach QTE oraz oczywiście dokonujemy trudnych wyborów moralnych, wpływających na dalszy przebieg historii. W Batman: The Telltale Series - The Enemy Within powrócili aktorzy znani z części pierwszej. W Batmana wcielił się Troy Baker, a jego odwiecznego wroga - Jokera - zagrał Anthony Ingruber. Batman: The Telltale Series - The Enemy Within - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.
  • Rozdział 6 - Riddle Me This (Epizod 1 - The Enigma)
  • Wybory z poprzedniego sezonu (Epizod 1 - The Enigma)
  • Rozdział 4 - A Friend in Need (Epizod 1 - The Enigma)
  • Rozdział 5 - Made of Madness (Epizod 1 - The Enigma)
  • Rozdział 1 - Funny or Die (Epizod 5 - Same Stitch (Vigilante Joker))
  • Ważne wybory (Epizod 5 - Same Stitch (Vigilante Joker))
  • Ważne wybory (Epizod 2 - The Pact)
  • Ważne wybory (Epizod 4 - What Ails You)
  • Rozdział 1 - All in a Days Work (Epizod 1 - The Enigma)
  • Wymagania sprzętowe (Epizod 1 - The Enigma)

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Batman: The Telltale Series - The Enemy Within - poradnik do gry
Kod ISBN
Kod ISBN: 9788381126564
Kod EAN
Kod EAN: 5051892208536
Rok wydania
Rok wydania: 2017
Język
Język: polski
Mechanizm DRM
Mechanizm DRM: Watermark
System zabezpieczeń mający przeciwdziałać używaniu danych w formacie elektronicznym w sposób sprzeczny z wolą ich wydawcy.
Podatek VAT
Podatek VAT: 5%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje