Loading
94.46

O produkcie


Stwórz własną kolekcję pięknie pachnących i kolorowych kul do kąpieli. Samodzielne wykonanie kul jest bardzo proste, w Bath Bomb Boxie znajdują się wszystkie niezbędne produkty, a dołączona do Boxa książka Moje Kąpielove Spa krok po kroku pokaże Ci jak samodzielnie stworzyć naturalne kosmetyki.

Dowiedz się czym są surfaktanty, jakie produkty sprawdzą się do połączenia składników, skąd bierze się 'musujący' efekt po włożeniu kuli do wody. Robienie kul to nie tylko zabawa w tworzenie kosmetyków, a również nauka o zachodzących reakcjach chemicznych i Twoje małe laboratorium.

W Bath Bomb Boxie znajdziecie:

Książkę Moje Kapielove Spa - Gdy nastoletnie biznesmenki Isabel i Caroline Bercaw zaczęły kilka lat temu tworzyć kule kąpielowe w piwnicy, nawet nie podejrzewały, że ich hobby przekształci się w firmę wartą miliony zanim ukończą szkołę średnią. Isabel i Caroline zebrały całą swoją wiedzą w książce Moje Kąpielowe Spa, w której znajdziesz ponad 100 przepisów na kule do kąpieli, peelingi i maseczki.
500g sody oczyszczonej
300g kwasku cytrynowego
25g skrobii kukurydzianej
250 ml oleju ze słodkich migdałów
15 ml aromatu lawendowego
2 barwniki niemigrujące (idealne do kul kąpielowych)
3 foremki do kul (kula, serce i gwiazdka)
Rękawiczki oraz szpatułki

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: Bath Bomb Box Kule Do Kąpieli
Kod ISBN
Kod ISBN: 5907784660558
Kod EAN
Kod EAN: 5907784660558
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje