Loading
51.88

O produkcie

Cecilia Bartoli prezentuje nowy album z ariami Antonio Vivaldiego, dwie dekady po przełomowym "Vivaldi Album", który sprzedał się w ponad 700 tysiącach egzemplarzy! "Vivaldi Album" był przełomowym wydarzeniem, które zainicjowało wielkie odrodzenie oper Vivaldiego i ustanowiło standard klasycznych albumów koncepcyjnych, który obowiązuje do dziś.
Przez następne dwadzieścia lat Cecilia Bartoli nagrała nie więcej niż 5 minut muzyki Vivaldiego, co sprawia, ze jej powrót do utworów tego kompozytora jest prawdziwym wydarzeniem. Na nowym albumie usłyszymy również francuskich ekspertów od interpretacji muzyki Baroku -Ensemble Matheus pod batutą Jeana-Christopha Spinosiego.
Wydany w 1999 roku "Vivaldi Album" jest najlepiej sprzedającym się albumem Cecilii Bartoli, uzyskał status Złotej Płyty w 6 krajach rozchodząc się w nakładzie ponad 700 tysiący egz. Sprawił, że nazwisko Cecilii Bartoli weszło do grona największych światowych gwiazd muzyki klasycznej. Zaprezentował światu zapomniane opery Antonio Vivaldiego, które obecnie uważane są za jedne z jego najlepszych dzieł: "Cecilia Bartoli ratuje arie Vivaldiego przed zapomnieniem" (Gramophone). Sukces płyty przyczynił się do powstania kolejnych pionierskich albumów Cecilii Bartoli i zainspirował następne pokolenia artystów.

Informacje dodatkowe

Nazwa
Nazwa: ANTONIO VIVALDI
Kod EAN
Kod EAN: 0028948344758
Rok wydania
Rok wydania: 2018
Ilość elementów
Ilość elementów: 1
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje