Cena: 15.40 zł
To opowieść o tym jak młodość, pasja, zero zobowiązań, chęć przygody, dzikość i przede wszystkim wolność, kierowało grupą 22 latków przy podjęciu decyzji o kręceniu filmu dokumentalnego w jednym...

InBook - księgarnia internetowa

Inbook to nowoczesna księgarnia internetowa odpowiadająca na potrzeby współczesnych czytelników. Oferuje bogaty i zróżnicowany wybór propozycji wydawniczych w wersji tradycyjnej oraz elektronicznej. Obserwacja rynku czytelniczego pozwala nam intensywnie rozbudowywać dział ebook o pozycje kultowe oraz całkiem nowe. Mając na względzie wygodę naszych Klientów umożliwiamy szybki zakup produktów w trybie online i błyskawiczną realizację zamówienia. Jako księgarnia wysyłkowa działamy w oparciu o doświadczenie cenionych firm kurierskich.

Zaproponowaliśmy bardzo jasny podział na liczne kategorie. Oferujemy nie tylko książki papierowe oraz elektroniczne, ale także propozycje muzyczne, filmowe, multimedialne. Ponadto naszą ofertę wzbogacamy o interesujące zegarki i akcesoria elektroniczne, elementy wyposażenia domu i dekoracje ogrodowe, zabawki, artykuły szkolne i biurowe. Uruchomiliśmy dodatkowe działy z bestsellerami, nowościami i promocjami. Pozwalają odkryć najnowsze książki, zakupić kultowe gry, czy cieszyć się atrakcyjną, obniżoną ceną produktów.

Wszystkie książki, płyty oraz inne artykuły są starannie wybierane z oferty dostępnej na rynku. Do asortymentu trafiają po starannej selekcji, która uwzględnia wartościowy charakter, popularność produktu, a także jakość – czy to merytoryczną, czy to wykonania.
Zdrowe przepisy na wiosnę!
Monopoly - gra ponadczasowa

Strefa promocji

Multimedia
Urocze pluszaki marki NICI
47.00 zł
Pluszowy portfel z wizerunkiem uroczej owieczki Jolly Lynn posiada główną komorę zamykaną na zamek błyskawiczny....
349.00 zł
Maskotka uroczego słonia z wiszącymi nogami doskonała dla wielbicieli wszystkich dużych zwierząt, idealnie sprawdzi...
Było sobie życie...
4.96 zł
Był sobie człowiek to pełna humoru kolekcja opowiadająca o wielkich wydarzeniach historycznych. Mistrz przeprowadzi...
4.96 zł
Było sobie życie to zabawna i pouczająca opowieść o tym, jak funkcjonuje ludzki organizm. Wraz z mistrzem poznasz...
Dla najmłodszych
Pierścionki, kolczyki i zawieszki