Cena: 28.50 zł
Czy nie zastanawiało Was, gdzie znikają wrzucone do pralki skarpetki? Bo jest faktem, że znikają, skoro wsadzamy je parami, a wyjmujemy pojedyńcze. Przynajmniej w domu Małej Be. Otóż zaginione...

InBook - księgarnia internetowa

Inbook to nowoczesna księgarnia internetowa odpowiadająca na potrzeby współczesnych czytelników. Oferuje bogaty i zróżnicowany wybór propozycji wydawniczych w wersji tradycyjnej oraz elektronicznej. Obserwacja rynku czytelniczego pozwala nam intensywnie rozbudowywać dział ebook o pozycje kultowe oraz całkiem nowe. Mając na względzie wygodę naszych Klientów umożliwiamy szybki zakup produktów w trybie online i błyskawiczną realizację zamówienia. Jako księgarnia wysyłkowa działamy w oparciu o doświadczenie cenionych firm kurierskich.

Zaproponowaliśmy bardzo jasny podział na liczne kategorie. Oferujemy nie tylko książki papierowe oraz elektroniczne, ale także propozycje muzyczne, filmowe, multimedialne. Ponadto naszą ofertę wzbogacamy o interesujące zegarki i akcesoria elektroniczne, elementy wyposażenia domu i dekoracje ogrodowe, zabawki, artykuły szkolne i biurowe. Uruchomiliśmy dodatkowe działy z bestsellerami, nowościami i promocjami. Pozwalają odkryć najnowsze książki, zakupić kultowe gry, czy cieszyć się atrakcyjną, obniżoną ceną produktów.

Wszystkie książki, płyty oraz inne artykuły są starannie wybierane z oferty dostępnej na rynku. Do asortymentu trafiają po starannej selekcji, która uwzględnia wartościowy charakter, popularność produktu, a także jakość – czy to merytoryczną, czy to wykonania.
Arabska seria - Tanya Valko
Monopoly - gra ponadczasowa

Strefa promocji

Multimedia
Urocze pluszaki marki NICI
53.00 zł
Słodka owieczka Jolly Betty jest nową propozycją z kolekcji firmy Nici. Owieczka w kolorze kremowo białym z...
188.00 zł
Słodka owieczka Jolly Mah jest nową propozycją z kolekcji firmy Nici. Owieczka ta podbiła już tysiące serc.
Było sobie życie...
4.96 zł
Jest to niezapomniana, kultowa już, seria edukacyjnych filmów animowanych, która w zabawny sposób opowiada...
49.79 zł
Był sobie człowiek - wersja kompaktowa to bliźniacza wersja gry o tym samym tytule. To 110 pytań dotyczących...
Dla najmłodszych
Pierścionki, kolczyki i zawieszki